Czego efektem jest Twoje złe samopoczucie?

Dolegliwości takie jak napięcie, częste bóle głowy czy pleców, rozdrażnienie, brak koncentracji czy poczucie stania w miejscu mogą wynikać z różnorakich powodów. Jednak bez względu na ich źródło warto z nimi pracować i skutecznie wyeliminować je z codzienności.

Aby jednak móc to zrobić trzeba zidentyfikować źródło problemu. To trochę tak jak z chorobą: aby pozbyć się bólu zęba nie wystarczy zjeść tabletkę, bo ból za jakiś czasz znowu wróci. Trzeba iść do dentysty i od środka podziałać na źródło bólu.

Zatem aby pracować z dolegliwościami takimi jak napięcie czy poczuciem niemocy i stania w miejscu, trzeba przyjrzeć się bliżej temu co tak naprawdę jest przyczyną tych dolegliwości.

Przewlekły stres i kryzys potrafią przynosić wiele podobnych objawów i łatwo je ze sobą pomylić. Natomiast jeśli popatrzymy na nie jak na procesy, zobaczymy kilka istotnych różnic, które mają istotne znaczenie w zwalczaniu ich przykrych efektów.

 Każdy z tych stanów ma inne źródło, inny przebieg w czasie, a co za tym idzie inne sposoby radzenia sobie z jego efektami. Opracowany przeze mnie krótki TEST, daje poglądowy obraz na to, co może być powodem Twojego złego samopoczucia. Test składa się zaledwie z czterech pytań, a pod wynikami znajdziesz wskazówki jak już teraz możesz sobie poradzić ze stanem, w którym się znajdujesz.

Test nie jest narzędziem diagnostycznym. Jeśli po jego wykonaniu poczujesz niedosyt, to zapraszam na spotkanie konsultacyjne online, podczas którego porozmawiamy o tym, jak się czujesz i jakie najlepsze kroki możesz wykonać, aby wyjść z niekomfortowego stanu.

A jeśli nadal masz wątpliwości i chciałabyś dowiedzieć się więcej na temat różnic pomiędzy chronicznym stresem, ostrym kryzysem oraz kryzysami rozwojowymi, jak również chciałabyś dostać paletę prostych narzędzi, które pozwolą Ci odnieść tą wiedzę do Twojej indywidualnej sytuacji, to daj mi znać. Na maila wyślę Ci materiał wideo + pdf „Co jest źródłem mojego złego samopoczucia?”, dzięki którym w dogodnym dla siebie momencie będziesz mogła poszerzyć wiedzę oraz lepiej zrozumieć swoją sytuacje oraz uciążliwe uczucia, które Ci towarzyszą.

Brzmi ciekawie?

Wypełnij test i złap pierwsze wrażenie. Sprawdź sobie jak wynik testu rezonuje z Tobą.

Czujesz niedosyt?

Skorzystaj z formularza kontaktowego i wyślij do mnie wiadomość. Daj znać, że chcesz otrzymać darmowe materiały wideo + pdf „Co jest źródłem mojego złego samopoczucia?”. W odpowiedzi otrzymasz ode mnie materiały, które w jasny sposób pomogą Ci zrozumieć co się z Tobą dzieje oraz szybko podjąć kroki, aby zmienić ten niewygodny stan.

Zapraszam!