Żeby pozbyć się problemu trzeba znaleźć jego źródło

Czasem trudno jest przyznać się samemu przed sobą, że ma się problemy, a co dopiero rozmawiać o nich z obcą osobą. Natomiast właśnie ta dodatkowa perspektywa, pozbawiona więzi emocjonalnej, a jednocześnie pełna otwartości, empatii i chęci wsparcia, może stanowić ważny element w drodze do jego rozwiązania.

 Nikt Ci lepiej nie podpowie jakie działania pozwolą ci pozbyć się problemy, niż ty sam. Nikt nie zna Ciebie tak dobrze, jak ty sam. A jednocześnie będąc w trudnej sytuacji życiowej Twoje myśli mogą błądzić wśród ciemnych chmur, w których niełatwo dostrzec konstruktywne rozwiązania.

Zadaniem Psychologa jest rozwianie tych chmur, tak byś miał większą łatwość w zobaczeniu ukrytych możliwości wyjścia z trudnej sytuacji.  

Jeśli masz poczucie takiego właśnie błądzenia, to

serdecznie zapraszam do kontaktu.

Będę Ci towarzyszyć w odkrywaniu rozwiązań i nowego spojrzenia na otaczającą Cię rzeczywistość.

Konsultacja psychologiczna

Podczas tego spotkania zobaczymy czy trudności, z którymi się mierzysz mają podłoże emocjonalne. Określimy co jest źródłem Twojego złego samopoczucia. Zobaczymy czy zmagasz się z przewlekłym stresem, bądź odczuwasz efekty kryzysu, który w ostatnim czasie pojawił się w Twoim życiu. A może Twój stan jest zupełnie naturalny i wynika z etapu życia, w którym obecnie jesteś.

Nasza rozmowa na pewno pozwoli odpowiedzieć na te pytania i tym samym określić działania, które przywrócą radość i energię do Twojego życia!

Spotkanie odbywa się w formie online. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego.

Poczuj moc Intracoachingu!

Intracoaching jest metodą usystematyzowanych ćwiczeń ukierunkowanych na wypracowanie nowych nawyków pozwalających na redukcję napięcia wywołanego nagromadzeniem emocji.

Sesja Intracoachingowa rozpoczyna się ćwiczeniem uważności, które ma na celu zlokalizowanie źródła napięcia. Dzięki serii pytań nazwiesz je i utworzysz plan działania dotyczący jego redukcji.

Intracoaching stanowi odrębną metodę pracy w porównaniu do coachingu klasycznego. Intracoaching pomimo iż stanowi metodę pracy z emocjami, nie jest sesją terapeutyczną. Jest swego rodzaju pomostem, dzięki któremu uporasz się z napięciem, które niezaopiekowane w przyszłości mogłoby wpłynąć na Twoje zdrowie utrudniając Ci swobodne funkcjonowanie.

Psychoedukacja

Jedną z form wsparcia psychologicznego jest psychoedukacja. Jest to nic innego jak nanoszenie codziennych doświadczeń na siatkę oddziaływań psychologicznych, które się zadziewają, kiedy wchodzimy w kontakt z innymi ludźmi czy samym sobą. Bywa, że banalne na pierwszy rzut oka sytuacje, wzbudzają w nas skrajne emocje. Psycholog pokazuje możliwości różnorodnych reakcji, łącząc je z psychologią rozwoju człowieka, psychologią relacji, lub innych gałęzi psychologii.