Żeby pozbyć się problemu trzeba znaleźć jego źródło

Jesteś samoświadomą, pewną siebie, dojrzałą emocjonalnie kobietą. Uwielbiasz rozwijać się zawodowo, łącząc ten rozwój ze swoją pasją. Kochasz swoją rodzinę i z całych sił dbasz o nią każdego dnia.  Działasz na co najmniej 200% spełniając się w roli nieugiętej bizneswoman, niestrudzonej mamy, wiernej przyjaciółki czy troskliwej córki.

Jednak od jakiegoś czasu czujesz napięcie. Coś uciążliwego w ciele, niewiadomego pochodzenia, co dekoncentruje, niepokoi i nie pozwala Ci być aktywną na miarę Twoich możliwości. To napięcie może być efektem działania długotrwałego stresu. A może znalazłaś się na rozdrożu, dopadł Cię kryzys wieku średniego i nie wiesz, co robić dalej. 

Mimo dyskomfortu Twoja natura każe Ci niestrudzenie działać, ale czujesz, że musisz coś zmienić, bo to napięcie burzy równowagę Twojej codzienności.

Zapraszam do wspólnej pracy!

Najpierw precyzyjnie określimy, co jest powodem Twojego złego samopoczucia, a następnie stosując adekwatne narzędzia rozpracujemy Twój problem przywracając radość i energię do Twojej codzienności.

Rozbudowana konsultacja kryzysowa

Podczas tego spotkania dokładnie określimy co jest źródłem Twojego złego samopoczucia. Dzięki wnikliwej analizie zobaczymy czy zmagasz się z przewlekłym stresem, bądź odczuwasz efekty kryzysu, który w ostatnim czasie pojawił się w Twoim życiu. A może Twój stan jest zupełnie naturalny i wynika z etapu życia, w którym obecnie jesteś.

Nasza rozmowa na pewno pozwoli odpowiedzieć na te pytania i tym samym określić działania, które przywrócą radość i energię do Twojego życia!

Spotkanie odbywa się w formie online. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego.

Poczuj moc Intracoachingu!

Intracoaching jest metodą usystematyzowanych ćwiczeń ukierunkowanych na wypracowanie nowych nawyków pozwalających na redukcję napięcia wywołanego nagromadzeniem emocji.

Sesja Intracoachingowa rozpoczyna się ćwiczeniem uważności, które ma na celu zlokalizowanie źródła napięcia. Dzięki serii pytań nazwiesz je i utworzysz plan działania dotyczący jego redukcji.

Intracoaching stanowi odrębną metodę pracy w porównaniu do coachingu klasycznego. Intracoaching pomimo iż stanowi metodę pracy z emocjami, nie jest sesją terapeutyczną. Jest swego rodzaju pomostem, dzięki któremu uporasz się z napięciem, które niezaopiekowane w przyszłości mogłoby wpłynąć na Twoje zdrowie utrudniając Ci swobodne funkcjonowanie.

Chcesz narzędzia do samodzielnej pracy?

Skorzystaj z formularza kontaktowego i daj mi znać, że chcesz otrzymać darmowe materiały wideo + pdf „Co jest źródłem mojego złego samopoczucia?”. W odpowiedzi otrzymasz ode mnie pakiet, dzięki któremu lepiej zrozumiesz co się z Tobą dzieje, dlaczego tak kiepsko się czujesz, jak również dzięki zawartym wskazówkom i arkuszom pracy będziesz mogła szybko podjąć kroki i zmienić ten niewygodny stan.